Oferta


CO OFERUJEMY W TYM MODELU?

 

oferta oprogramowania enova Kadry Płace

Kadry i Płace

Skutecznie wspomagają zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Przewagą tego rozwiązania jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów oraz duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur.

Pobierz folder z pełnym opisem modułu

oferta oprogramowania enova Księgowość

Księgowość

To ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. Usprawnia codzienna pracę, zamykanie miesiąca czy roku obrachunkowego.

Pobierz folder z pełnym opisem modułu

oferta oprogramowania enova Handel

Handel

Zapewnia obsługę firm o różnych profilach w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu ewidencji zamówień i obsługi magazynu. To kompleksowa informacja na temat transakcji firmowych i ich Kontrahentów w jednym miejscu, a dodatkowo automatyzacja procesów handlowych.

Pobierz folder z pełnym opisem modułu

oferta oprogramowania enova CRM

CRM

Aplikacja wykorzystywana jest w kreowaniu, zarzadzaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowana w każdej firmie, bez względu na jej wielkość, profil czy branżę. Jej funkcjonalność ma znacznie większy zakres niż ma to miejsce w innych, standardowych aplikacjach tego typu.

Pobierz folder z pełnym opisem modułu

oferta oprogramowania enova Workflow

Workflow

Organizuje w firmie przepływ pracy poprzez automatyzację operacji biznesowych oraz porządkuje grupy zadań przypisane do użytkowników w procesy – niezależnie od obszaru firmy.

Pobierz folder z pełnym opisem modułu

 

projekt współfinansowany z Programu Regionalnego Narodowy Fundusz Spójności