Cennik


W celu poznania ceny określonych obszarów, prosimy o wypełnienie formularza i zaznaczenie obszarów które Państwa interesują. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na zapytania.

Imię i Nazwisko

Firma

Telefon

Adres email

Proszę o zaznaczenie interesujących Cię obszarów

 księgowość kadry i płace CRM handel workflow


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu kontaktowym, w tym zezwalam na jednorazowy kontakt w celu odpowiedzi na wybrany temat i moje zapytanie. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych jak w załączniku. Właścicielem marki zeto365.pl jest ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

Informujemy, że zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Administratorem Twoich danych osobowych jest ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, Al. Rejtana 55. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług własnych oraz obcych (w tym informacji handlowych) na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Informujemy Cię również, że posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO). Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – daneosobowe@zetorzeszow.pl. Pełna klauzula informacyjna (obowiązek informacyjny) dostępna jest pod adresem daneosobowe.zetorzeszow.pl

projekt współfinansowany z Programu Regionalnego Narodowy Fundusz Spójności